Naše projekty

Investujeme, budujeme, vyvíjíme.

Aktuální ukončení zprostředovatelské činnosti nám umožnilo po 15 letech se zabývat vlastními projekty, nikoliv sjednáváním smluv pro třetí stranu.


EMTC projekty

LIPA LEARNING
Mateřská škola
AirJobs
GLA Studio
Energetika
Reality
 • LIPA LEARNING

  LIPA LEARNING

  Začínali jsme vývojem vzdělávacích aplikací pro tablety a chytré telefony, brzy jsme však rozšířili záběr o další produkty, jako např. Real World Activities plné tvořivých nápadů pro rodiče s dětmi, FAQs s odpověďmi na zvídavé dětské otázky nebo interaktivní knížky s poutavými příběhy. Smyslem tohoto kompaktního systému je celostně děti rozvíjet prostřednictvím kvalitní rodinné zábavy. Všechny naše produkty jsou součástí 8 vzdělávacích osnov citlivě sestavených odborníky na předškolní vzdělávání. Zároveň lokalizujeme do 22 světových jazyků – a to je teprve začátek.

  Lipa Learning webové stránky >
 • Mateřská škola

  Mateřská škola

  Naše dceřiná společnost Lipa Preschool mateřská škola s.r.o. provozuje od října 2015 v pražských Strašnicích mateřskou školku, kterou koupila společnost Lipa Learning s.r.o. zejména jako referenční nástroj k projektu Lipa Learning. Zde pětičlenný učitelský sbor používá aplikace Lipa Learning a unikátní vzdělávací osnovy při výuce v českém, anglickém a španělském jazyce. Školka funguje na principu "project-based learning", kdy se ve čtyřech učebnách vzdělává zábavnou formou skoro třicet dětí. K dispozici mají zahradu o velikosti dva tisíce metrů čtverečních, trampolínu, dětské hřiště a samozřejmě nezbytný strom Lípa.

  Lipa Preschool webové stránky >
 • AirJobs

  AirJobs

  Realizace našeho HR projektu vstupuje do poslední fáze. Uvedením našeho produktu na trh hodláme uživatelům a firmám nabídnout moderní alternativu, která bude odpovídat jejich potřebám. Naším cílem je vytvořit produkt nové generace a do budoucna se stát jedničkou v oboru.
  Na projektu se podílí tým odborníků s prokazatelnými zkušenostmi z HR, IT, marketingu a obchodní praxe. Spolupracujeme s vybranými agenturami, které na českém trhu patří k absolutní špičce.

  Airjobs.cz webové stránky >
 • GLA Studio

  GLA Studio

  Na začátku roku 2017 jsme spustili projekt GLA Studio, čemuž předcházel 3letý vývoj. GLA Studio je profesionálním řešením pro animátory a vývojáře na mobilních platformách. Díky unikátní konverzní metodě dosahuje GLA formát 50% úspory paměti, vyšších výkonů zařízení, kvalitnější grafiky, a to vše při výrazně nižších nákladech na vývoj. Navíc je dostupný pro nejrozšířenější mobilní vývojové frameworky jako C++, Cocos2Dx a Unity.

  GLA Studio webové stránky >
 • Energetika

  Energetika

  Od roku 2009 se věnujeme segmentu energetiky. Při spolupráci s Bohemia Energy Entity (BEE) jsme vyvinuli unikátní prodejní model, díky kterému jsme pro společnost získali více než 500 000 odběrných míst. Z BEE se tak stal největší alternativní dodavatel elektřiny a plynu v ČR. Na základě smluvního ujednání jsme splnili kritéria pro získání 10% podílu Tomáše Bárty, předsedy představenstva EMTC – Czech a.s., v  této společnosti.

  Čtěte více >
 • Reality

  Reality

  Primárně soustředíme naše investice do vzdělávání dětí, tedy projektu Lipa Learning, a do personalistiky. Dále se ale také zabýváme problematikou z realitní oblasti, kde aktuálně analyzujeme trh s nemovitostmi a investičními fondy v ČR.

  Čtěte více >