Naše projekty

Investujeme, budujeme, vyvíjíme.

Aktuální ukončení zprostředovatelské činnosti nám umožnilo po 15 letech se zabývat vlastními projekty, nikoliv sjednáváním smluv pro třetí stranu.


EMTC projekty

 • Lipa Learning
 • Mateřská škola
 • AirJobs
 • Energetika
 • GLA Studio
 • Reality
 • Lipa Learning

  Lipa Learning

  Začínali jsme vývojem vzdělávacích aplikací pro tablety a chytré telefony, brzy jsme však rozšířili záběr o další produkty, jako např. Real World Activities plné tvořivých nápadů pro rodiče s dětmi, FAQs s odpověďmi na zvídavé dětské otázky nebo interaktivní knížky s poutavými příběhy. Smyslem tohoto kompaktního systému je celostně děti rozvíjet prostřednictvím kvalitní rodinné zábavy. Všechny naše produkty jsou součástí 8 vzdělávacích osnov citlivě sestavených odborníky na předškolní vzdělávání. Zároveň lokalizujeme do 22 světových jazyků – a to je teprve začátek.

  PŘEČTĚTE SI VÍCE >
 • Mateřská škola

  Mateřská škola

  Naše dceřiná společnost Lipa Preschool mateřská škola s.r.o. provozuje od října 2015 v pražských Strašnicích mateřskou školku, kterou koupila společnost Lipa Learning s.r.o. zejména jako referenční nástroj k projektu Lipa Learning. Zde pětičlenný učitelský sbor používá aplikace Lipa Learning a unikátní vzdělávací osnovy při výuce v českém, anglickém a španělském jazyce. Školka funguje na principu "project-based learning", kdy se ve čtyřech učebnách vzdělává zábavnou formou skoro třicet dětí. K dispozici mají zahradu o velikosti dva tisíce metrů čtverečních, trampolínu, dětské hřiště a samozřejmě nezbytný strom Lípa.

  PŘEČTĚTE SI VÍCE >
 • AirJobs

  AirJobs

  Realizace našeho HR projektu vstupuje do poslední fáze. Uvedením našeho produktu na trh hodláme uživatelům a firmám nabídnout moderní alternativu, která bude odpovídat jejich potřebám. Naším cílem je vytvořit produkt nové generace a do budoucna se stát jedničkou v oboru.
  Na projektu se podílí tým odborníků s prokazatelnými zkušenostmi z HR, IT, marketingu a obchodní praxe. Spolupracujeme s vybranými agenturami, které na českém trhu patří k absolutní špičce.

  PŘEČTĚTE SI VÍCE >
 • Energetika

  Energetika

  Od roku 2009 se věnujeme segmentu energetiky. Při spolupráci s Bohemia Energy Entity (BEE) jsme vyvinuli unikátní prodejní model, díky kterému jsme pro společnost získali více než 500 000 odběrných míst. Z BEE se tak stal největší alternativní dodavatel elektřiny a plynu v ČR. Na základě smluvního ujednání jsme splnili kritéria pro získání 10% podílu Tomáše Bárty, předsedy představenstva EMTC – Czech a.s., v  této společnosti.

  PŘEČTĚTE SI VÍCE >
 • GLA Studio

  GLA Studio

  Na začátku roku 2017 jsme spustili projekt GLA Studio, čemuž předcházel 3letý vývoj. GLA Studio je profesionálním řešením pro animátory a vývojáře na mobilních platformách. Díky unikátní konverzní metodě dosahuje GLA formát 50% úspory paměti, vyšších výkonů zařízení, kvalitnější grafiky, a to vše při výrazně nižších nákladech na vývoj. Navíc je dostupný pro nejrozšířenější mobilní vývojové frameworky jako C++, Cocos2Dx a Unity.

  PŘEČTĚTE SI VÍCE >
 • Reality

  Reality

  Primárně soustředíme naše investice do vzdělávání dětí, tedy projektu Lipa Learning, a do personalistiky. Dále se ale také zabýváme problematikou z realitní oblasti, kde aktuálně analyzujeme trh s nemovitostmi a investičními fondy v ČR.

  PŘEČTĚTE SI VÍCE >

EMTC dluhopisy

Společnost EMTC - Czech a.s. chce prostřednictvím dluhopisů částečně financovat rozvoj společnosti a společností ve skupině. Mezi její největší a nejlépe rozeběhnuté projekty patří bezesporu Lipa Learning, která vyvíjí edukativní aplikace pro děti. Vzdělávací hry jsou oblíbené po celém světě a získávají řadu mezinárodních ocenění. Dalším projektem EMTC je Airjobs, projekt z oblasti personalistiky.